Rušíme sklad - zľavy 50% na všetky produkty do vypredania zásob.

3 TOP trendy jesenné outfity

3 TOP trendy jesenné outfity

 

Jeseň klope na dvere. Ako vytvoriť trendy outfit?

 

 

     Vonku sa pomaly, ale isto ochladzuje a práve teraz je ten správny čas, zaradiť do šatníka jesenné kúsky. Viac vrstiev oblečenia spôsobuje, že ich vieme ťažko zladiť a niekedy sa v tom úplne strácame. My vám predstavíme pár nadčasových, hravých outfitov, v ktorých túto jeseň určite zahviezdite.

pancuchy-jesen-1 

 

     Žltá farba je jednoznačne farba, ktorá by vo vašej skrini nemala počas jesene chýbať. Nehovoríme však o pestrej, ale o jemnej až horčicovej žltej, ktorá sa podobá padajúcim listom. Skombinujte žltý pletený sveter s elegantnou blúzkou, doplňte koženou sukňou a nakoniec celok oživte vzorovanými pančucháčmi. Hravý trendy jesenný outfit je na svete.

 pancuchy-jesen-2

 

     Boyfriend kúsky oblečenia sa u nás tešia popularite už nejaký ten čas. Väčšie, dlhšie oblečenie vyzerá naozaj štýlovo, ak ho vieme dobre skombinovať. Medzi neoddeliteľnú súčasť jesennej módy patrí aj sako. A ak siahnete po tom, zo spomínanej boyfriend „série“, máte vyhraté. Zvoľte vzorované sako, doplňte outfit jednoduchými čiernymi pančucháčmi a obujte si lesklé topánky. V takejto kombinácií budete jednoznačne šik.

 pancuchy-jesen-3

 

     Ako sme už na začiatku načrtli, správnym krokom je zladiť sa s Pani jeseňou. Skvelou voľbou sú okrem spomínaných žltých, aj červené, bordové, vínové, hnedé alebo zelené kúsky oblečenia. Zvoľte v takejto farbe dominantný prvok vo vašom outfite, ako napríklad šaty a doplňte menej nápadnými farbami – sivé pančucháče s jemným detailom a čierne čižmičky.

 

 

Späť do obchodu
Zlatena.sk nájdete na GLAMI.sk