Rušíme sklad - zľavy 50% na všetky produkty do vypredania zásob.

Ako si vybrať vhodné pančušky? 3.ČASŤ

       A máme tu leto a s ním aj možnosť naplno pustiť našu fantáziu pri kombinovaní rôznych kúskov oblečenia a taktiež pri pančuškách, môžete vyberať veselšie a svetlejšie farby a zaujímavé festivalové vzory. Ak ale stále nemáte jasno v určitých parametroch, ktoré by mali spĺňať pančušky vzhľadom k sitácii či udalosti, zhrnuli sme pre Vás posledné veci, na ktoré myslite, keď budete mať problém si zvoliť najvhodneejšie pančušky.

  • LESK

Parametrom, na ktorý je dobre si dať pozor je lesk. Najnovšie trendy v pančuškách udávajú matný efekt alebo nízky lesk. Také sú vhodné na akúkoľvek príležitosť, aj každodenné nosenie. Silonky s jemným leskom zjemnia vzhľad pokožky nôh a dodajú im elegantný look. Hodia sa na denné, aj na večerné udalosti. Lesklé silonky budú ťahať pozornosť a hodia sa skôr na slávnostnú večernú udalosť.

 

farba-pancusky

  • FARBA

Čo sa týka farby, záleží na celkovom outfite, no tmavšie farby vo všeobecnosti zmenšujú a zoštíhľujú, tak ak vás trápia silnejšie lýtka alebo chcete nejaké to kilečko zakryť, siahnite po tmavšich odtieňoch alebo čiernych pančuškách.

*Náš tip: Ak chcete opticky predĺžiť nohy, vezmite si pančušky, ktoré majú podobnú farbu ako vaše topánky.

  • VZOR

Vzor už je na každého jedinečnom vkuse, no nezabúdajte, že rôznymi vzormi viete štýlovo podčiarknúť váš celkový dojem a ukázať svoju fantáziu či hravosť. Aj nudný kancelársky kostým môžete oživiť obyčajnými priehľadnými silonkami s jemným „tetovacím“ vzorom na lýtku či členku alebo s čiernym pásikom vzadu. /Nájdete aj v našej ponuke ako pančušky JESS a pančušky Pennac/

 

 

Autor článku:  Zuzana Lipová

Späť do obchodu
Zlatena.sk nájdete na GLAMI.sk