Rušíme sklad - zľavy 50% na všetky produkty do vypredania zásob.

Iná udalosť, iné pančuchy. Ako si vybrať správne?

Každá moderná žena túži byť skvelo oblečená, ale čo je možno rovnako dôležité je cítiť sa pohodlne. Pančuchy sú skvelým doplnkom, ktorý vie dodať outfitu hravosť či podčiarknuť decentnosť. Sú dostupné v rôznych farbách, vzoroch, ale pri akej príležitosti zvoliť aké? Túto otázku si pravdepodobne kladie veľa z nás. Nečudo, v  živote je mnoho udalostí, ktoré si vyžadujú určité pravidlá a pri zlej voľbe pančúch môžeme vyzerať naozaj hlúpo. Poďme sa spoločne pozrieť na pár príkladov.

 

Pohovory

Je jasné, že na väčšine pracovísk sa nevyžaduje nosiť silonky a dámy si môžu pohodlne odhaľovať svoje nohy. Avšak pri pohovore je nutnosťou mať aj v tých najhorúcejších dňoch roka oblečené silonky. Ide predsa o moment, kedy chcete vyvolať ten najlepší dojem. Osoba, ktorá s vami vedie rozhovor bude pravdepodobne staršia a pančucháče budú v tomto prípade plusovým bodom. Považujú sa totižto za tradičné a každý ich ocení za vhodný odev. Pri pracovných pohovoroch sa držte čiernej alebo nude farby – módna klasika nad zlato.

 

 pohovor-pancuchy

 

Kostol

Pri návšteve kostola sa vždy odporúča byť čo najskromnejšia. Jednoduché sukne a pančuchy sa považujú za „vhodný odev“. Pančucháče nie sú nevyhnutne veľkou požiadavkou, ale zodpovedajú formalite požadovanej cirkvou. Ideálne je voliť jednofarebné pančuchy, ktoré nebudú pútať zbytočnú pozornosť.

 kostol-pancuchy

 

 

 Chladné počasie

 

Počas chladnejších mesiacov sa môžete s pančuchami naozaj vyblázniť. Je vhodné nosiť ich aj na neformálne udalosti – káva s kamoškou, do práce či len tak do mesta. Skombinujte sveter, sukňu a farebné pančuchy podľa nálady. Hrať sa môžete aj s textúrami, možnosti je neobmedzene. Stačí nepremýšľať a vyberať intuitívne.

 chladné počasie-pancuchy

 

Večerná párty

Chystáte sa večer s kamarátkou na párty? Skombinujte must have kúsok – čierne šaty s čiernymi pančucháčmi a sexi look je na svete! Hrať sa môžete aj s jemnými vzormi, avšak v tomto prípade platí: menej je viac.

 party-pancuchy

 

 

Späť do obchodu
Zlatena.sk nájdete na GLAMI.sk