Rušíme sklad - zľavy 50% na všetky produkty do vypredania zásob.

Ako si vybrať vhodné pančuchy? 1. ČASŤ

manki-kim-533698-unsplash1

 

       V dnešnej dobe je ozaj nekonečný výber pančušiek. Vzorované pančuchy, samodržiace pančuchy, kompresívne pančuchy, nadkolienky, podkolienky, legíny či podväzkové pančuchy. Možno je ten výber až tak široký, že si je problém vybrať. Viete, kedy je najvhodnejší čas vziať samodržky? Sú lesklé silonky ešte IN? Alebo koľko denové pančušky si kupovať v lete alebo v zime? A čo to vlastne ten počet DENOV na obale siloniek je?

       To všetko a ešte oveľa viac zistíte, keď budete sledovať blog Zlatena. Rozhodli sme sa vám to v najbližších dňoch prehľadne zhrnúť, aby nákup pančušiek bol pre vás ešte jednoduchší.

trasparenze_blog_1

 

  •  FUNKČNOSŤ

V prvom rade si treba položiť otázku, či vám záleží na funkčnosti alebo na dizajne.

Ak je v hlavnej úlohe funkčnosť, tak rozlišujeme  4 kategórie pančušiek, a to:

 

1. Zoštíhľujúce pančuchy ak chcete mat do minúty ploché bruško a zároveň pohodlie hľadajte formujúce alebo zoštíhľujúce pančušky s vyvýšeným pásom

2. Tehotenské pančuchy sú zakladom už od prvých dní, keď vám vykukne bruško

3. Kompresívne pančuchyalebo tiež nájdete pod názvom sťahovacie pančuchy, sú to pančuchy na krčové žily, dokonca vďaka špeciálnemu masážnemu efektu a stiahnutiu na správnych miestach pôsobia už aj preventívne proti krčovým žilám

4. Push-up pančuchy sú zázračnou novinkou a sú to silonky, ktoré zdvihnú a formujú zadok.

 modella1_1

Pokiaľ nehľadáte ani jednu z týchto funkčných kategórií, tak budú pre Vás užitočné nasledujúce časti článkov, v ktorých sa pozrieme na ďalšie parametre, ktoré je dobre si všímať pri výbere pančušiek, ako je hrúbka, lesk, farba či vzor. Dozviete sa tajné triky, ako si zoštíhliť lýtka, či predĺžiť nohy, ktoré využívajú celebrity z celého sveta. Nenechajte si ujsť pokračovanie článku už v najbližších dňoch!

 

Autor: Zuzana Lipová

Späť do obchodu
Zlatena.sk nájdete na GLAMI.sk