Rušíme sklad - zľavy 50% na všetky produkty do vypredania zásob.

FAQ - Časté otázky

Aké máte výhody pri registrácii?

Na webe zlatena.sk môžete nakupovať aj bez registrácie, no nebudete mať výhody registrovaného člena. Registrácia Vám zaberie iba pár sekúnd a získate tieto výhody:

Vernostná zľava - každý registrovaný zákazník získava automaticky zľavu na produkty podľa sumy všetkých uskutočnených objednávok:

od 0 € (aj nový zákazník) - 3%, od 50€ - 4%, od 100€ - 5%, od 150€ - 6%, od 200€ - 7%.


Sledovanie stavu objednávky – môžete sledovať jej priebeh a spracovanie priamo vo Vašom profile. Pri každej objednávke sa zobrazuje jej číslo, stav ako aj všetky objednané položky. Toto sa zíde hlavne v prípade, ak napríklad omylom vymažete potvrdzujúce emaily o vašej objednávke.


História objednávok – vo Vašom profile sa budú ukladať všetky už zrealizované objednávky a môžete sa k nim kedykoľvek vrátiť.


Zjednodušenie nákupu – pri ďalšom nákupe nebudete musieť viackrát vypĺňať doručovacie údaje a tým sa Váš nákup urýchli. Tieto údaje môžete kedykoľvek upraviť.


Zľavy a novinky - ako registrovaný zákazník môžete byť e-mailom informovaný o našich súčasných i pripravovaných cenových akciách. Dozviete sa ako prvý o ponuke vybraných noviniek.

 

Zlatena.sk nájdete na GLAMI.sk