Zľavy 50% na všetky pančuchy a ponožky do vypredania zásob.

FAQ - Časté otázky

Aké máte výhody pri registrácii?

Na webe zlatena.sk môžete nakupovať aj bez registrácie, no nebudete mať výhody registrovaného člena. Registrácia Vám zaberie iba pár sekúnd a získate tieto výhody:

Vernostná zľava - každý registrovaný zákazník získava automaticky zľavu na produkty podľa sumy všetkých uskutočnených objednávok:

od 0 € (aj nový zákazník) - 3%, od 50€ - 4%, od 100€ - 5%, od 150€ - 6%, od 200€ - 7%.


Sledovanie stavu objednávky – môžete sledovať jej priebeh a spracovanie priamo vo Vašom profile. Pri každej objednávke sa zobrazuje jej číslo, stav ako aj všetky objednané položky. Toto sa zíde hlavne v prípade, ak napríklad omylom vymažete potvrdzujúce emaily o vašej objednávke.


História objednávok – vo Vašom profile sa budú ukladať všetky už zrealizované objednávky a môžete sa k nim kedykoľvek vrátiť.


Zjednodušenie nákupu – pri ďalšom nákupe nebudete musieť viackrát vypĺňať doručovacie údaje a tým sa Váš nákup urýchli. Tieto údaje môžete kedykoľvek upraviť.


Zľavy a novinky - ako registrovaný zákazník môžete byť e-mailom informovaný o našich súčasných i pripravovaných cenových akciách. Dozviete sa ako prvý o ponuke vybraných noviniek.

 

Zlatena.sk nájdete na GLAMI.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie